Наші педагоги

Група № 1 «Гномики»:
   Лагідними посмішками зустрічають дітей вихователь групи:  Чистік Марина Юріївна та помічник вихователя Балаклицька Світлана Володимирівна. Вихователі розвивають пізнавальні здібності дітей, спираючись на можливості дитини та на її активність. Малюки у групі «Гномики» зростають здоровими. Діткам у нас затишно і комфортно. Наші «Гномики» чекають на  ваших малюків!

Чистік М.Ю.
Балаклицька С.В.

Група № 2 «Курчатко»:
   В цій групі вихователі: Нестеренко Ніна Володимирівна, Царська Раїса Василівна працюють над створенням умов для всебічного та гармонійного розвитку дітей, зміцненням їхнього здоров'я, а допомагає  у цьому тісна співпраця з батьками. Затишок для малюків створює помічник вихователя Підлужна Ольга Петрівна.

Царська Р.В.
Нестеренко Н.В.
  Підлужна О.П.

Група № 3 «Білочка»:
   В цій групі створені всі умови для затишного та комфортного перебування дітей. Це тому, що педагог Смолянець Надія Михайлівна та помічник вихователя Таранова Варвара Іванівна відкривають дітям таємниці навколишнього в ігровий формі. Пріоритетним завданням є розвиток творчих здібностей у дітей за системою Б.П.Нікітіна.

Смолянець Н.М.
Таранова В.І.

Група № 4 «Дзвіночки»:
    Вранці малюків з лагідною посмішкою, наче рідні мами, зустрічають вихователі: Самофалова Альона Олександрівна, Якименко Юлія Миколаївна та помічник вихователя Лазоренко  Інна Анатоліївна. Тут малята залюбки грають і співають, перевтілюються в казкових героїв, живуть їхнім  життям.

Самофалова А.О.

Якименко Ю.М.
Лазоренко І.А.

Група № 5 «Віночок»:
  Вихователь Мушковська Марина Миколаївна, помічник вихователя Шарапова Вікторія Євгенівна дбають про зміцнення здоров'я дітей, працюють над розвитком творчих здібностей. Для цього в групі створені всі необхідні умови. Якщо дитина здорова, то й процеси виховання та навчання відбуваються продуктивно, вона здатна засвоювати нове, бути творцем свого «Я», відчувати радість життя.

Мушковська М.М.

Шарапова В.Є.

Група № 6 «Усмішка»:
   Вас вітає група «Усмішка» та вихователь Лукашина Наталія Миколаївна  і помічник вихователя Сауткіна Світлана Анатоліївна. Пріоритетні завдання цієї групи полягають у збереженні і зміцненні фізичного і психічного здоров'я дітей, розвитку їхніх творчих здібностей, тісній співпраці колективу групи і сім'ї. Група відповідає вимогам сучасного життєвого простору - природного, культурного, соціального, простору «Я». Ми раді зустрічати усіх, хто до нас завітає.

Лукашина Н.М.
Сауткіна С.А.

Група № 7 «Веселка»:
   Вихованці «Веселки» завжди задоволені і усміхнені, а в групі лунає дитячий щебет і сміх, бо щодня несе до садочка тепло своєї душі вихователь Бублик Зінаїда Іванівна та помічник вихователя Антипченко Юлія Вікторівна. В групі створені належні умови для особистісного становлення дитини-дошкільника, розвитку ціннісного ставлення до світу природи, культури, людей, самих себе.

Бублик З.І.
Антипченко Ю.В.

Група № 8 «Пізнайки»:
   Діти - маленьки «Пізнайки» тому, що люблять пізнавати навколишній світ, бачити його багатогранність та унікальність. В цьому їм допомагають вихователь Долбієва Тетяна Вікторівна і помічник вихователя Безбородова Анастасія Сергіївна. В групі створені всі умови для того, щоб діти здобували необхідні знання про навколишній світ, розуміли його красу і неповторність, бережливо ставились до всього живого.

Долбієва Т.В.

Безбородова А.С.

Група № 9 «Калинка»:
   Вихователь Валькова Наталія Олександрівна з помічником вихователя Оспіщевою Любовю Іванівною та батьками творчо працюють над вихованням підростаючого покоління. Діти із задоволенням ідуть до садочка, бо вони дуже полюбляють гратися в різноманітні ігри. Педагог працює над розвитком творчих здібностей малюків, береже та зміцнює здоров'я дошкільників.

Валькова Н.О.
Оспіщева Л.І.
  Група № 10 «Чомусики»:
   В цій групі з любов'ю дбає про дітей вихователь Мірошниченко Тетяна Карпівна. Розвивальне середовище групи сприяє збереженню та зміцненню здоров'я вихованців, розвитку їхніх творчих здібностей, формуванню життєвої компетентності в різних сферах життєдіяльності. Допомагає створювати затишок в групі помічник вихователя Коновалова Наталія Іванівна.

Мірошниченко Т.К.
Коновалова Н.І.

Група № 11 «Бджілка»:
   Вихованцям цієї групи завжди цікаво та весело. Про це дбають вихователь Панченко Олена Іванівна, а помічник вихователя Галдіна Антоніна Дмитрівна стежить, щоб група була чиста та затишна. Їхнє кредо - кожна дитина талановита та геніальна. І тому в групі впроваджується особистісно-орієнтована модель виховання. Створено умови для диференційованого виховання і навчання, з метою гармонійного психічного і фізичного розвитку дітей. Багато зусиль докладають своєю співпрацею батьки.

Панченко О.І.

Галдіна А.Д.

Група № 12 «Сонечко»:
   Теплою, сонячною посмішкою зустрічають дітей вихователі: Свистун Ольга Валеріївна, Цесар Віта Романівна. Дітки зростають творчими та кмітливими особистостями, цьому сприяє методика Б.П.Нікітіна, яку опановує і вдало втілює в життя наша група. Допомагає забезпечити належний соціально-психологічний мікроклімат в групі помічник вихователя Петренко Лариса Георгіївна.
Свистун О.В.
Петренко Л.Г.