Графік особистого прийому громадян завідувача дошкільного навчального закладу:

Завідувач – Мішнева Олена Олександрівна
Вівторок  8.00 - 11.00
Четвер  15.30 - 18.00

Адреса ДНЗ № 168: м. Харків, пр. Тракторобудівників, 136-А. тел. 364-51-95
Прийом здійснюється в кабінеті завідувача.

Зразок  оформлення письмового звернення громадян

Завідувачу комунального закладу

«Дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок) № 168

Харківської міської ради»

Мішневій О.О.

(Прізвище, ім’я, по батькові,

повна адреса, соціальний статус

заявника)

Звернення

(зауваження, пропозиції, заява, скарга, прохання, вимога)

(суть порушеного питання)

_________________________________________________

Дата                                                                                       Підпис

Інформація

про роботу дошкільного навчального закладу №168 зі зверненнями громадян  у 2013 році

В комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №168 Харківської міської ради» робота зі зверненнями громадян проводиться відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади та місцевого самоврядування, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997  №348, Класифікатора звернень громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 24.09.2008 №858, в дошкільному закладі систематизовано нормативно-правові документи з даного питання, ведеться книга реєстрації  обліку  пропозицій, заяв та скарг громадян, які надходять безпосередньо до дошкільного закладу. Порядок  формування   справ  за зверненнями громадян та їх комплектація здійснюється відповідно до нормативних вимог.  Матеріали зберігаються в номенклатурній  справі  01-53.

За  2013 рік до дошкільного закладу  письмових звернень громадян не надходило. Усних звернень-113.

Основні питання, які були порушені в усних  зверненнях громадян:

Результат звернення

Влаштування дітей  до дошкільного навчального закладу

76

Вирішено позитивно – 76 (з них прийнято дітей в заклад – 70,  надані роз’яснення – 6).

Організація навчально-виховного процесу

2

Надані роз’яснення.

Кадрові питання (працевлаштування)

10

Вирішено позитивно.

Поліпшення матеріально-технічної бази, ремонт навчального закладу

3

Вирішено позитивно.

Інші

22

Вирішено позитивно

Серед інших питань такі:

-         щодо надання довідок працівникам закладу з місця роботи        - 13

-         щодо надання довідок батькам про відвідуваннях їх дітьми закладу  - 9

Звернення громадян, що надійшли упродовж 2013 року, розглянуто завідувачем Мішневою О.О.

Адміністрацією дошкільного закладу  проводиться робота по виконанню Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» щодо недопущення надання неоднозначних, необґрунтованих відповідей, із порушенням установлених законодавством термінів. Видано наказ  по дошкільному закладу від 02.01.2013 №24 «Про організацію роботи зі зверненнями громадян у 2013 році». Цим наказом затверджено графік прийому громадян керівником дошкільного закладу. Інформацію про час і місце прийому розміщено на інформаційному стенді та на сайті дошкільного закладу. Графік прийому громадян  дотримується.

З метою інформування громадян про організацію роботи зі зверненнями громадян на сайті дошкільного закладу розроблено розділ «Звернення громадян», який містить інформацію про нормативно-правові документи із зазначеного питання, графік прийому громадян керівником дошкільного закладу, зразок оформлення письмового звернення.

Таким чином, діяльність дошкільного закладу  у  2013 році була спрямована на виконання законодавчих актів щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, надання конкретної допомоги заявникам у вирішенні обґрунтованих заяв і скарг, прийняття вичерпних заходів з дотримання і захисту законних інтересів громадян.