Наші традиції та досягнення

Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу бере активну участь у методичній роботі району: проводяться методоб’єднання для завідувачів, вихователів-методистів, школа передового педагогічного досвіду «Впровадження новітніх педагогічних технологій у практику роботи ДНЗ» на тему «Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку» для вихователів району.
  Результативність нашої роботи відзначається районним та міським управлінням освіти.
  • 2008 рік - диплом ІІІ ступеня Головного управління освіти і науки м. Харкова за участь у  ХV Харківській обласній виставці-ярмарку педагогічних ідей та технологій за роботу «Вчимося разом».
  • 2007 рік - грамота Управління освіти Московської районної в місті Харкові ради за ІІІ місце в огляді-конкурсі готовності освітніх закладів до нового 2007-2008 навчального року.
  • 2010 рік - грамота Московської районної організації профспілки  працівників  освіти  і науки України Лапіній Т.І. за ефективне керівництво первинною профспілковою організацією, за багаторічну сумлінну працю на посаді голови профспілкового комітету.
  • 2010 рік – грамота Управління освіти Московської районної в місті Харкові ради за ІІ місце в районному огляді-конкурсі закладів освіти на кращу організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності.
  • 2011 рік – почесна грамота Департаменту освіти за перемогу (ІІ місце) в огляді-конкурсі серед дошкільних навчальних закладів міста Харкова на кращий стан організації, практичної, навчально-виховної роботи з питань захисту життя і здоров’я дітей у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Педагоги нагороджені грамотами та подяками за участь у професійних конкурсах та виставці-ярмарку педагогічних ідей та технологій.
  • 2012 рік - грамота Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради за ІІІ місце в огляді-конкурсі готовності освітніх закладів до нового 2012-2013 навчального року.
  • 2012 рік - дошкільний навчальний заклад брав участь у загальнонаціональному проекті "Флагмани освіти і науки України" та нагородений грамотою Міністерства науки і освіти, молоді та спорту Укрпаїни за вагомий внесок у розвиток освіти і науки України.